MALKARA’DA STEM VE ROBOTİK KODLAMA ATÖLYELERİ AÇILDI

176 okunma

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan Malkara’da 3 STEM ve Robotik Kodlama Atölyelerinin açılış törenine katıldı.

Yaylagöneli Mustafa ve Gülbiye Tuna ailesi Malkara’ya 3 STEM ve Robotik Kodlama Atölyesi bağışladı.

“MUSTAFA VE GÜLBİYE TUNA AİLESİNE DESTEKLERİNDEN VE KATKILARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ”

Mustafa ve Gülbiye Tuna tarafından karşılanan Malkara Anadolu Lisesi, Malkara İmam Hatip Ortaokulu ve Malkara 75. Yıl İlkokulu’nun STEM ve Robotik Kodlama Atölyelerinin açılışına Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan katıldı.

Atölyelerin açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan’ın yanı sıra hayır sahibi Mustafa ve Gülbiye Tuna ailesi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, Şube Müdürleri, Camiatik Mahallesi Muhtarı Recai Öztürk, Okul Müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

“ÖĞRENCİLERİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

Açılış konuşmasında İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan: “Malkara İlçesi’ne kazandırılan 3 STEM ve Robotik Kodlama Atölyesi’nin öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Öğrencilerimiz geleceğimizin teminatıdır ve onların başarılı çalışmaları ülkemizi ileriye taşıyacaktır. 3 STEM ve Robotik Kodlama Atölyelerinin kurulmasına vesile olan ve Mustafa ve Gülbiye Tuna ailesine desteklerinden ve katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ERSAN ULUSAN VE BERABERİNDEKİ HEYET ATÖLYELERİ GEZDİ

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan ve beraberindeki heyet atölyeleri gezdi. Öğrencilerden ve öğretmenlerden çeşitli bilgiler alan İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, yapılan çalışmaları yakından inceledi.

“EĞİTİM VE ÖĞRETİM HAYATINDA BAŞARILAR”

Yapılan incelemelerin ve görüşülen konuların ardından İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve ilçe okullarına eğitim ve öğretim hayatında başarılar dile.

STEM ve Robotik Kodlama Atölyelerinin açılışı günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top