MALKARA’DA VALİ AZİZ YILDIRIM BAŞKANLIĞI’NDA MUHTARLAR TOPLANTISI DÜZENLENDİ

149 okunma

İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü’nün Genelgesi gereğince, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım başkanlığında düzenlenen “Muhtarlarla Buluşma Toplantısı’ Malkara’da yapıldı.

Malkara Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen toplantıya; Vali Aziz Yıldırım, Malkara İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, İl Jandarma Komutanı J.Albay Şahin Karakaş, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, İlçe Jandarma Komutanı J.Binbaşı Murat Kızıltan, İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, İdare ve Denetim Müdürü Aysel Erkmen, Yazı İşleri Müdür Vekili Mustafa İzgi, İlçe Sosyal Yardımlaşa Vakfı Müdürü Selda Köroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, İlçe Kurum Müdürleri ve Muhtarlar katıldı.

“Muhtarlarla Buluşma Toplantısı”nda konuşan Vali Aziz Yıldırım şunları ifade etti:

“SİZLER BİZİM ELİMİZ AYAĞIMIZ, GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZSINIZ”

“Muhtarlarımız idare teşkilatının en küçük biriminin başında bulunan kişilerdir. Onun içindir ki mahallelerde sizler, bizim elimiz ayağımızsınız. Gözümüz kulağımızsınız. Bizim göremediğimizi bize gösterir, işitemediğimizi bize duyurursunuz. Elimiz olursunuz, sizler vasıtasıyla insanların ihtiyaçlarını gidermeye gayret ederiz. Onun içindir ki biz, sizlere çok kıymet veriyoruz.”

Muhtarların mahalleler için ne kadar önemli bir göreve sahip olduğunun altını çizen Vali Yıldırım sözlerini şöyle devam etti:

“MUHTAR ADAYLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM”

“31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Muhtar adaylarımıza başarılar diliyorum. Muhtarlık yapmış olup Muhtar adayı olmayanlara da yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.”

MUHTARLAR MAHALLELERİN SIKINTILARINI, İHTİYAÇLARINI VE TALEPLERİNİ VALİ YILDIRIM’A İLETTİ

Vali Yıldırım’ın konuşmasının ardından, muhtarlar sırayla söz alarak mahallelerin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini Vali Yıldırım’a iletti. Toplantı soru, cevap eşliğinde devam etti. Muhtarların dile getirdiği konular not alındı ve çözüme kavuşturulacağı dile getirildi.

Vali Aziz Yıldırım’ın başkanlığında düzenlenen “Muhtarlarla Buluşma Toplantısı” çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top