MALKARA’DA YAKLAŞIK 40 MAHALLEYE ELEKTRİK VERİLEMİYOR

645 okunma

Malkara Medya Batı Gazetesi ve Demirören Haber Ajansı olarak kar yağışı sonrası Malkara İlçesine bağlı bazı mahallelere giderek yerinde incelemelerde bulunduk.

Okulların bugün tatil olduğu Malkara ilçesinde ise dün gece etkili olan kar yağışı, bugün durdu. Elektrik hatlarında meydana gelen arızalar nedeniyle gece yarısından itibaren 15 – 20 saat arası yaklaşık 40 mahalleye elektrik verilemiyor. Malkara Medya Batı Gazetesi ve Demirören Haber Ajansı olarak kar yağışı sonrası dolaştığımız bazı mahallerde elektrik direklerinin devrildiğini, Bazı elektrik direklerinin ise devrilmek üzere olduklarını, Elektrik kablolarının ise koparak yerlere saçıldığını bazı elektrik kablolarının da yerle bir olduğunu yerinde gördük.

“TREDAŞ EKİPLERİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR”

TREDAŞ ekipleri, arızaları gidermek için çalışmalarını sürdürüyor. Edinilen bilgilere göre, Malkara Tredaş ekiplerine çevre ilçe ekiplerinden de destek geldiğini öğrendik. İlçe merkezinde ise belediye ekipleri, kar temizleme çalışmalarına devam ediyor. Olası gelişmeleri siz değerli okuyucularımız ile paylaşacağız. Bizleri takip etmeye devam edin. (Murat Yayın)


Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top