MALKARA’DA YILIN ANNESİ SEÇİLEN ÇİĞDEM BOCUNA ÖDÜLÜNÜ ALDI

806 okunma

BEKO, 20 ilde bayileri arasından belirlediği noktalarda gerçekleştirdiği geleneksel “YILIN ANNESİ” yarışmasında Malkara’da yılın annesi Çiğdem Bocuna oldu. Yılın annesine Buzdolabı hediye edildi.

Anneler Günü dolayısıyla Beko tarafından geleneksel olarak düzenlenen yarışmada Malkara’da Yılın Annesi seçilen 2 çocuk annesi 40 yaşındaki Çiğdem Bocuna için Camiatik Mahallesi, Başçeşme Sokak üzerinde bulunan Beko Bayii Ümran Bilgin Ticarette bir ödül töreni gerçekleştirildi.

 Yılın Annesi Çiğdem Bocuna için düzenlenen törene, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Malkara Beko Bayii Ümran Bilgin ve eşi Serpil Bilgin , Türk Kadınlar Birliği Malkara şubesi yönetim kurulu üyeleri Hatice Turgutlugil, Zeynep Bakla, Öznur Akyol, yılın annesi Hatice Nar, Beko Satış temsilcisi Ertan Arslan, basın mensupları ve davetliler katıldı.

 Malkara Beko Bayii Ümran Bilgin Ticarette Malkaralı vatandaşların doldurduğu anket sonuçlarına göre seçilen Yılın Annesi Camiatik Mahallesi sakinlerinden Çiğdem Bocuna’ya çiçeğini ve yılın annesi beratını takdim eden Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Malkara Beko Bayii Ümran Bilgin ve eşi Serpil Bilgin , Türk Kadınlar Birliği Malkara şubesi yönetim kurulu üyeleri Hatice Turgutlugil, Zeynep Bakla, Öznur Akyol yılın annesi Çiğdem Bocuna’ın Anneler Gününü kutlayarak, hep birlikte  kendisine buzdolabını hediye etti. Malkara’da Yılın Annesi seçilen Çiğdem Bocuna ise kendilerine teşekkür eti. (Murat Yayın)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top