MALKARALI ANTRENÖR GÖKHAN FINDIK “TAEKWONDO MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ” OLDU

282 okunma

Malkara’da son yıllarda çok büyük başarılara imza atan, Malkara’yı ve Türkiye’yi Taekwondo branşında temsil ederek tanıtan ve yarışmalarda rekorlar kıran Gökhan Fındık Türkiye Taekwondo Milli Takım antrenörü olarak görevlendirildi.

Genç antrenör Gökhan Fındık aynı zamanda Türkiye Taekwondo Milli Takımına Malkara’dan kısa sürede 6 sporcu kazandırma başarısı gösterdi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gökhan Fındık şunları ifade etti:

“SON 1 YIL İÇERİSİNDE İLÇEMİZE 134 MADALYA KAZANDIRMIŞ OLMANIN MUTLULUĞU VE GURURU İÇERİSİNDEYİM”

“24 yıllık aktif spor ve Taekwondo hayatımın son 4 yılı sevdiğim bu branşın antrenörlüğüyle devam etmekte. Bu 4 yıllık antrenörlük kariyerimde 1 Türkiye Şampiyonluğu, 1 Türkiye 3’üncülüğü, 2 Avrupa Oyunları 2’nciliği, 2 Avrupa Oyunları 3’üncülüğü ve 1 de Sofya 3’üncülüğü başarılarını elde ettim. Bu kapsamda bölgesel, yerel ve uluslararası şampiyonalarda son 1 yıl içerisinde ilçemize 134 madalya kazandırmış olmanın mutluluğu ve gururu içerisindeyim.”

Başarılı bir kariyere sahip olan ve Taekwondo Milli Takım Antrenörlüğüne seçilen genç Antrenör Gökhan Fındık konuşmasına şöyle devam etti:

“ELDE ETMİŞ OLDUĞUMUZ BU BAŞARILAR İLERİDE MALKARAMIZIN ADINI DÜNYAYA DUYURMAK ADINA YENİ HEDEFLER BELİRLEMEMİZİ SAĞLADI”

“Şubat ayında gireceğimiz Uluslararası Turnuvada ben ve 4 sporcum dâhil olmak üzere toplamda 5 Malkaralı olarak ülkemizi Milli Takım adına Millilik sıfatının onuruyla temsil edeceğiz. Kısa sürede bu başarıya sahip olmamız disiplinli ve istikrarlı çalışmalarımızın karşılığıdır. Bu başarı grafiğimiz her geçen gün artmaktadır. Daha yolun başındayız. Bu kısa zamanda elde etmiş olduğumuz bu başarılar ileride Malkaramızın adını Dünyaya duyurmak adına yeni hedefler belirlememizi sağladı. Kısacası buna yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyebiliriz.”

Başarılı antrenör Gökhan Fındık konuşmasına teşekkür cümleleri ile devam etti ve sözlerini şu sözlerle tamamladı:

“HER ZAMAN EN BÜYÜK DESTEKÇİM OLAN; EŞİME VE AİLEME TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM”

“Türk Taekwondo Milli Takımına kazandırmış olduğum 6 milli sporcu ve katılmış olduğumuz tüm şampiyonalardaki göstermiş olduğumuz üstün başarılı performanslar neticesinde beni antrenör olarak Türkiye Milli Takımı ile birlikte tüm Türkiye’den Milli Sporcularımızın katıldığı bir turnuvada korta çıkıp yarışma yönetmek benim için büyük bir onur ve mutluluk. Beni Milli Takım antrenörü görevine layık gören Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanı Sayın Doç. Dr. Metin Şahin’e, bu süreçte desteklerini esirgemeyen çok değerli Yönetim kurulu üyemiz ve Malatya ASKF Başkanımız Seyfullah Özdemir’e, Ankara Taekwondo il Temsilcimiz Candemir Eyigun’a, Tekirdağ İl Temsilcimiz Sertaç Kadir Güler Sönmez’e, Çerkezköy GHSİM Taekwondo Antrenörü Mustafa Kılıç’a ve Federasyonumuzun tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Son olarak da her zaman en büyük destekçim olan; eşime ve aileme teşekkürlerimi sunuyorum.”

“Taekwondo Milli Takım Antrenörü” olan Gökhan Fındık’ı tebrik ediyor, kendisine ve Malkara’yı ve Türkiye’yi Milli forma altında temsil edecek olan Malkaralı sporculara Medya Batı Gazetesi olarak başarılar diliyoruz. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top