MALKARALI GAZETECİLERDEN DEVLET HASTANESİNE ZİYARET

376 okunma

Malkara ilçesinde görev yapan Basın mensupları, Malkara İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi ve Hastane Müdürünü ziyaret etti. Malkaralı Gazeteciler Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Onur Durgun ve Hastane Müdürü Bahtiyar Damar’a görevlerinde başarılar diledi.

Gerçekleşen ziyaret kapsamında, Medya Batı Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Demirören Haber Ajansı (DHA) bölge muhabiri Murat Yayın, Saygın Gazetesi ve İha Muhabiri Hüseyin Tayyar, Malkarasonhaber İnternet Sitesi ve AA ile TRT Malkara muhabiri Alper Eral, Devrim Gazetesi Büro Şefi Önder Tabak ve Malkara Haber ve Devrim Gazetesi Erdi Kuru, Malkara Devlet Hastanesi başhekimi Uzm Dr. Onur Durgun ve Hastane Müdürü Bahtiyar Damar ile bir süre sohbetlerde bulundu.

Samimi ve Hoş sohbet havasında geçen ziyarette Basın Mensuplarının ziyaretinden dolayı memnun olduklarını ifade eden Başhekim Onur Durgun, Malkara basınının güzel çalışmalara imza attığını söyleyerek medyanın kurumlar ile halk arasında bir köprü görevi yaptığını belirtip ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Malkaralı gazeteciler de gerçekleşen ziyarette Malkara Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm Dr. Onur Durgun, Hastane Müdürü Bahtiyar Damar ve yönetimine başarılar diledi. (Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top