MALKARALI GAZİLER, ÖĞRENCİLERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

138 okunma

Makaralı Gazilerin ilçede bulunan okullara yaptığı ziyaretler devam ediyor. Malkaralı öğrenciler gazilerle buluşuyor.

Malkaralı Gaziler, Malkara İmam Hatip Ortaokulu’nda öğrencilerle bir araya geldi. Gerçekleştirilen ziyaret kapsamında Malkara İmam Hatip Ortaokulu tarafından yapılan açıklamada şunlar ifade edildi:

“ÖĞRENCİLERİN NE KADAR MERAKLI VE HEYECANLI OLDUKLARI GÖZDEN KAÇMADI”

“Tekir-Ağ Projesi Değerler Eğitimi kapsamında okulumuza davet ettiğimiz gazilerimiz öğrencilerimizle buluştu. Gençlerimizin yakın tarihimizde meydana gelmiş ‘Kıbrıs Barış Harekâtı’ ile ilgili bilgi sahibi olmalarını sağlayan güzel bir söyleşi gerçekleştirildi. Öğrencilerimizin merak ettikleri soruları, tarihe tanıklık etmiş gazilerimize sorarken ne kadar meraklı ve heyecanlı oldukları gözden kaçmadı.”

İmam Hatip Ortaokulu tarafından yapılan açıklama şöyle devam etti:

“GAZİLERİMİZE YAPTIĞIMIZ DAVETE İCABET ETTİKLERİ VE DEĞERLİ ZAMANLARINI BİZLERE AYIRDIKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ”

“Malkara Gaziler Derneği Başkanı Rahmi Işık, öğrencilerimizle buluşmaktan çok mutlu olduklarını, şehitlerimizin ve gazilerimizin bu vatan için yaptıklarının asla unutulmaması gerektiğini söyledi. Gazilerimize yaptığımız davete icabet ettikleri ve değerli zamanlarını bizlere ayırdıkları için teşekkür ederiz.”

Malkaralı Gazileri ve Malkara İmam Hatip Ortaokulu- öğrencilerini bir araya getiren “Tekir-Ağ Projesi” kapsamındaki etkinlik, çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top