MALKARALI GENÇ BAŞKAN ERKAY MOLOZ, “İL ÖĞRENCİ MECLİSİ ÇALIŞTAYI”NA KATILDI

165 okunma

Türkiye Öğrenci Meclisi Genel Başkanı Erkay Moloz, Denizli’de düzenlenen çalıştayda Genel Başkan olarak görev aldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı kapsamında, Türkiye Öğrenci Meclisi İl Öğrenci Meclis Başkanları düzenlenen çalıştay çerçevesinde Denizli’de bir araya geldi.

Tekirdağ’ı ve Malkara’yı en iyi şekilde temsil eden ve şehrin gururu olarak adından söz ettiren Malkaralı geç başkan Erkay Moloz, Türkiye Öğrenci Meclisi İl Öğrenci Meclis Başkanları ile Denizli’de düzenlenen çalıştayda bir araya geldi.

Genç Başkan Erkay Moloz düzenlenen çalıştayda, İl Öğrenci Meclisi Başkanlarına “Genel Başkanlık” yaptı ve düzenlenen çalıştayı yönetti.

Çalıştayda uyuşturucuya karşı mücadele ve dil ve kültür emperyalizmi vb. konular ele alındı. Çalıştay da İl Öğrenci Meclis Başkanları yaptıkları konuşmalarda önemli konulara dikkat geçti.

“TÜRK GENÇLİĞİ TARİHİN HER SAFHASINDA VE TARİHİN HER BUHRANLI DÖNEMİNDE ÜZERİNE DÜŞEN VAZİFEYİ YERİNE GETİRMİŞTİR VE GETİRMEYE DE DEVAM EDECEKTİR”

Türkiye Öğrenci Meclisi Genel Başkanı Erkay Moloz yapmış olduğu konuşmasında, uyuşturucuya karşı verilen mücadelenin önemine ve gerekliliğine dikkat çekti. Genel Başkan Erkay Moloz, aynı zamanda dil ve kültür emperyalizmi konularına da vurgu yaptı ve “Türk Gençliği tarihin her safhasında ve tarihin her buhranlı döneminde üzerine düşen vazifeyi yerine getirmiştir ve getirmeye de devam edecektir” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı kapsamında düzenlenen çalıştay yapılan konuşmaların ardından soru cevap eşliğinde devam etti. Çalıştay, ele alınan konuların görüşülmesinden sonra çekile hatıra fotoğraflarıyla sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top