MALKARALI GENÇ İŞ ADAMI HALİL SALMANLI 13 NCÜ MAĞAZASINI KEŞAN’A AÇTI

668 okunma

Malkara’nın genç ve girişimci İşadamı Halil Salmanlı, Tema Konsept Mağazacılık olarak yeni ve 13 ncü mağazasını Keşan ilçesine açtı.

 Keşan ilçesinde Büyük Camii Mahallesi Demirciler Caddesi No:17’de hizmet vermeye başlayan Tema Konsept Mağazacılık Keşan Şubesinin açılış törenine, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, S.S. 269 Sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Cem Özkan, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bingin, çevre il ve ilçelerden gelen İş adamları, Siyasiler, Banka müdürleri, Esnaflar ve çok sayıdaki davetli katıldı.

 “HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDU”

Görkemli açılışta edilen duaların ardından kurdele kesimini yapan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara'nın sevilen ve başarılı genç iş adamı Halil Salmanlı'ya hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Kurdele kesiminin ardından açılış programına katılan davetlilere ikramlarda bulunuldu.

 “TEŞEKKÜR ETTİ”

Malkara’nın genç ve girişimci İşadamı Halil Salmanlı, “Trakya bölgesinde toplam 82 personelimizle birlikte Tekirdağ, Malkara, Hayrabolu, Şarköy ilçemizin ardından bugünde 13 ncü mağazamızı Keşan ilçemize açtık. Trakya bölgesinde yatırımlarımıza devam edeceğiz. Açılışımıza katılan tüm dost ve müşterilerimize teşekkür ediyorum.” Dedi. (Murat Yayın)

 

 

                       

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top