MALKARALI GENÇLER BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

131 okunma

Düzce’de yapılan Anadolu Yıldızları Türkiye finallerinde Malkara’da faaliyet gösteren Malkara Gençlik ve Spor Kulübü öğrencisi Hüseyin Berk Palabıyık Türkiye 3’üncüsü oldu.

Anadolu Yıldızları Türkiye Finallerinde mücadele eden Tekirdağ’ın Yıldızları, gurup maçlarını geçerek tam takım Finallere katılma başarısı gösterdi.

Milli Takım Taekwondo Antrenörü olan Malkara’nın deneyimli ve başarılı Antrenörü Hüsnü Çal konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamasında şunları dile getirdi:

“ÖĞRENCİLERİMİ TEBRİK EDİYOR VE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

“Sırası ile Tekirdağ, Çanakkale ve Eskişehir’de yapılan maçlarda 1’inci olarak Düzce’de yarışmaya hak kazanan Hüseyin Berk Palabıyık, uzun süren ve zorlu geçen maçların ardından 3’üncü alarak büyük bir başarıya imza attı. Öğrencilerimi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum İlçemize hayırlı olsun.”

TEKİRDAĞ TEMSİLCİSİ NAZ ÇOTUK TÜRKİYE 2’NCİSİ OLDU

Aynı zamanda yine antrenörlüğünü Hüsnü Çal’ın yaptığı; Şarköy Taekwondo Spor Kulübü öğrencisi Naz Çotuk Türkiye 2’ncisi oldu. Naz Çotuk Tekirdağ’ı bayan takımında da temsil etti.

Milli Takım Taekwondo Antrenörü Hüsnü Çal yapmış olduğu konuşmasına şöyle devam etti:

“SON ÜÇ YILDA OLDUĞU GİBİ YİNE TÜRKİYE’NİN EN İYİLERİ ARASINDAYIZ”

“81 İlin takımlarının kıyasıya yarıştığı Türkiye Finallerinde ter döken sporcularımız elde ettikleri dereceler ile son üç yılda olduğu gibi yine Türkiye’nin en iyileri arasına girip, bayanlar kategorisinde takım halinde Türkiye Üçüncüsü olmayı başardı.”

Medya Batı Gazetesi olarak Malkara’nın başarılı Milli Takım Taekwondo Antrenörü Hüsnü Çal’ı ve öğrencilerini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top