MALKARALI GENÇLERDEN ALTIN MADALYA

218 okunma

Malkara Gençlik ve Spor Kulübü 5 sporcu ile katkı verdiği yarışmada ilçeye altın madalya ile döndü.

Malkara Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Naz Çotuk; bayanlar 47 kg da ve Hüseyin Berk Palabıyık da erkekler 65 kg da 1.  olarak altın madalyayı almaya hak kazandı.

Aynı zamanda Eskişehir’de düzenlenen “Anadolu Yıldızları Ligi Taekwondo Eskişehir Yarı Finali”nde Tekirdağ Yıldız Bayan Takımı; 2 Altın, 2 Gümüş Madalya ile 3.olurken, Erkek takımı da 1 Altın madalya kazandı.

“TÜRKİYE FİNALLERİNDE YİNE ZİRVEDE OLMAK İSTİYORUZ”

Düzenlenen yarışmalar kapsamında açıklamada bulunan Malkara’nın başarılı ve deneyimli Milli Takım Taekwondo Antrenörü Hüsnü Çal şunları ifade etti:

“ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ”

“Yıldız Kızlarımız ve Altın Erkeğimiz Düzce'de yapılacak Türkiye Finaline katılmaya hak kazandılar. İlçemizde faaliyet gösteren Malkara Gençlik ve Spor Kulübü 5 sporcu ile katkı verdiği yarışmada kulüp sporcuları bayanlar 47 kg da Naz Çotuk ve erkekler 65 kg da Hüseyin Berk Palabıyık 1. olup altın madalya aldılar. Hedefimiz Düzce’de yapılacak olan Türkiye finallerinde yine zirvede olmak. Bunun için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyorum.”

Medya Batı Gazetesi olarak, Malkara’yı en iyi şekilde temsil eden ve altın madalyalar ile de bunu taçlandıran sporcularımızı ve Milli Takım Taekwondo Antrenörü olan Hüsnü Çal’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top