MALKARALI KUAFÖRLER YEMEKTE BULUŞTU, DOYASIYA EĞLENDİ

540 okunma

Malkara Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Malkara’lı kuaförler olarak ortaklaşa Birlik ve Beraberlik Dayanışma Yemeği düzenledi. Yemekte 'Birlik ve beraberlik’ mesajı verilirken kuaförler yemekte doyasıya eğlendi.

Gerçekleştirilen ve saat 20.30 sıralarında başlayan yemeğe, Tekirdağ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mustafa Kahraman, Malkara Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Erhan Bingül ve Malkara’lı Bay ve Bayan kuaförler ile eşleri katıldı.

'BİRLİK VE BERABERLİK’ MESAJI VERİLDİ

1 ncisi düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi belirtilen yemekte kuaförlerin şıklıklarıyla göz doldurduğu gecede Malkara Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Erhan Bingül, Tekirdağ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mustafa Kahraman ve Malkara’lı kuaförler yaptıkları konuşmalarında 'Birlik ve beraberlik’ mesajı verildi. Ve konuklara teşekkür edildi. Konuşmaların ardından plaket törenine geçildi.

‘PLAKET TAKDİM EDİLDİ’

Düzenlenen Birlik ve Beraberlik Dayanışma Yemeğinde Malkara Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Erhan Bingül, Tekirdağ Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mustafa Kahraman’ Hatice Ataman, Sedat Eren, Serkan Mengütay, Özcan Çetiner ve Ahmet Kılıçer’e Plaket takdim edildi.

Plaket töreninin ardından, Katılımcılar günümüzün sevilen müzikleri eşliğinde gönüllerince doyasıya eğlendi. (Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top