MALKARALI ÖĞRENCİLER “ATATÜRK EVİ”Nİ ZİYARET ETTİ

144 okunma

TKB MALKARA ŞUBESİ: “HERKESİ ATATÜRK BÜSTÜNÜN AÇILIŞ TÖRENİNE BEKLİYORUZ”

Türk Kadınlar Birliği Malkara Şubesi, Şehit Selim Vural Ortaokulu’nun 7. ve 8. sınıflarından oluşan 80 kişilik bir öğrenci grubu ile birlikte Kırklareli’nde bulunan “Atatürk Evi”ni ziyaret etti.

Okul öğretmenlerinin rehberliğinde geziye katılan öğrenciler Atatürk Evini gezerek eğlenceli ve eğitici bir etkiliğe imza attı.

ÖĞRENCİLERİ, ORGANİZE EDİLEN GEZİDEN DOLAYI ÇOK MUTLU OLDUKLARINI DİLE GETİRDİ

Atatürk Evinin yanı sıra diğer tarihi yerleri de ziyaret eden Şehit Selim Vural Ortaokulu öğrencileri, organize edilen geziden dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi. Öğrenciler aynı zamanda bu geziden dolayı Türk Kadınlar Birliği Malkara Şubesi’ne çok teşekkür ettiklerini ifade etti.

Okul yönetimi tarafından yapılan açıklamada şunlar ifade edildi:

“TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ MALKARA ŞUBESİ’NE BU ANLAMLI GEZİ ORGANİZASYONU İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ”

“Öğrencilerimiz hem ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Evini hem de Kırklareli’nde bulunan tarihi yerleri ziyaret ederek unutulmaz bir an yaşadı. Türk Kadınlar Birliği Malkara Şubesi’ne bu anlamlı gezi organizasyonu için çok teşekkür ederiz.”

Gezi sonrasında yapılan açıklamada Türk Kadınlar Birliği Malkara Şubesi ayrıca Malkaralılara bir davette bulundu ve şunlar ifade edildi:

“ATATÜRK BÜSTÜ”NÜN AÇILIŞ TÖRENİNDE BİRLİKTE OLMAKTAN MUTLULUK DUYACAĞIZ”

“Fevzi Çakmak İlkokulu Atatürk Büstünün kaidesi ve çevre düzenlemesi derneğimiz tarafından yapıldı. 29 Nisan 2019 Pazartesi günü, saat: 11.00’da Fevzi Çakmak İlkokulu’nda yapılacak olacak açılış töreninde birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.”

“AYNI ZAMANDA ‘BAHAR ŞENLİĞİ’ ETKİNLİKLERİ DE OLACAK”

Fevzi Çakmak İlkokulu’nda Atatürk Büstünün açılışının yanı sıra “Bahar Şenliği” etkinlikleri olacağı bilgisi de verildi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top