MALKARALI ÖĞRENCİLER DYNED BAŞARI BELGELERİNİ ALDI

155 okunma

Malkara Şehir Selim Vural Ortaokulu’nda “DynEd Ödül Töreni” düzenlendi.

Malkara Şehit Selim Vural Ortaokulu’nda “DynEd Dil Eğitim Sistemi” kapsamında başarılı olan öğrencilere belgeleri takdim edildi.

Düzenlenen ödül törenin; Okul Müdürü Birol Tansoylu, DynEd Malkara Koordinatörü Aysel Tuna, Şehit Selim Vural Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Burak Uludağ ve ödül almaya hak kazanan öğrenciler katıldı.

Öğrencilere başarı belgelerini DynEd Malkara Koordinatörü Aysel Tuna takdim etti ve öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti.

Ödül Töreni sonrasında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“İNGİLİZCE ÖĞRETMENİMİZ BURAK ULUDAĞ VE ÖĞRENCİLERİMİZE ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ”

“Okulumuzda ‘DynEd Ödül Töreni” düzenlendi. Mart ay sonunda DynEd Dil Eğitim Sistemini aktif bir şekilde en uzun süre kullanan öğrencilerimize başarı belgeleri verildi. İngilizce öğretmenimiz Burak Uludağ ve öğrencilerimize çalışmalarından dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.”

Malkara Şehir Selim Vural Ortaokulu’nda düzenlenen “DynEd Ödül Töreni” günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top