MALKARALI ÖĞRENCİLER “FUTSAL” MAÇLARINDA KARŞI KARŞIYA GELDİ

107 okunma

“Genç Erkekler Futsal” kategorisinde Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi ve Hüsniye Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi.

İLK YARI 5-0 GAZİ ÖMER BEY ANADOLU LİSESİ’NİN ÜSTÜNLÜĞÜ İLE TAMAMLANDI

Maça Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi başladı. Maçın ilk golü de 4. dakikada Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi’nden geldi ve skor 1-0 oldu. İlk golün ardından kısa bir süre sonra 6. dakikada Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi bir gol daha attı ve skoru 2-0’a getirdi. Rakibi karşısındaki oyun üstünlüğünü eline alan Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi 8. dakikada, 10. dakikada ve 12. dakikada birer gol daha attı ve ilk yarı 5-0 Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi’nin üstünlüğü ile tamamlandı.

MAÇ, 10-2 GAZİ ÖMER BEY ANADOLU LİSESİ’NİN ÜSTÜNLÜĞÜ İLE TAMAMLANDI

Maçın ikinci yarısına Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi ilk yarıda olduğu gibi yine etkili başladı. 16. dakikada Gazi Ömer Bey ikinci yarıda ilk golünü attı ve durum 6-0 oldu. Maçın 20. dakikasında Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi iki gol birden attı ve 8-0 öne geçti. Bu golün ardından Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi maçın 21. dakikasında frikik kazandı. Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi’nin 17 numaralı oyuncusu frikikten attığı gol ile skoru 9-0 yaptı. Maçın 23. dakikasına gelindiğinde Hüsniye Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aradığı golü buldu ve skor 9-1 oldu. Maçın sonlarına doğru Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi 28. dakikada durumu 10-1 yaptı. Maçın son dakikasında Hüsniye Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi maçın sonucunu belirleyen golü attı. Maç, 10-2 Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi’nin üstünlüğü ile tamamlandı.

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ: 1 MALKARA ANADOLU LİSESİ 12

“Genç Erkekler Futsal” kategorisinin ikinci maçında İmam Hatip Anadolu Lisesi, Malkara Anadolu Lisesi ile karşı karşıya geldi. Maçın 12’ye 1 gibi farklı skorla Malkara Anadolu Lisesi kazandı.

GAZİ ÖMER BEY ANADOLU LİSESİ 2’DE 2 YAPTI

“Genç Erkekler Futsal” kategorisinin ikinci maçlarında Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi ve İmam Hatip Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi.

Maça İmam Hatip Anadolu Lisesi başladı. Maçın ilk golü 1. dakikada Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi’nden geldi ve skor 1-0 oldu. Golün ardından 2. dakikada Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi bir gol daha attı ve durum 2-0 oldu. Çekişmeli geçen maçın 10. dakikasında İmam Hatip Andolu Lisesi aradığı golü buldu ve skoru 2-1’ getirdi. İlk yarının sonlarına doğru 13. dakikada Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi bir gol daha attı. Maçın ilk yarısı 3-1 Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi’nin üstünlüğü ile tamamlandı.

ÇEKİŞMELİ GEÇEN MAÇI GAZİ ÖMER BEY ANADOLU LİSESİ 4-2 KAZANDI

Maçın ikinci yarısında her iki takımda kıyasıya mücadele etti. İkinci yarıda özellikle İmam Hatip Anadolu Lisesi’nin kalecisi yaptığı kurtarışlarla dikkat çekti. İkinci yarıda maç ortada geçti. Her iki takımda uzun süre gol bulamadı. Maçın 22. dakikasına gelindiğinde İmam Hatip Anadolu Lisesi aradığı golü buldu. Maçta skor 3-2 oldu. Beraberlik golü için ataklarını sıklaştıran İmam Hatip Anadolu Lisesi maçın sonlarına doğru 28. dakikada kalesinde golü gördü. Maçta başka gol olmadı. Çekişmeli geçen maçı Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi 4-2 kazandı. “Genç Erkekler Futsal” kategorisinin ilk maçını da kazanan Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi 2’de 2 yapmış oldu. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top