MALKARALI SPORCULAR YİNE GURURUMUZ OLDU BRAVO ÇOCUKLAR, BRAVO GÖKHAN FINDIK

619 okunma

30 Mayıs - 10 Haziran tarihleri arasında Bulgaristan'ın Plovdiv/Filibe şehrinde Kolodruma Spor Kompleksinde gerçekleşen 1.WTE Multi Avrupa Oyunlarında Malkaralı sporcularımız Ali Bıçakçı ve Feyzanur Akçay yarışmalarda derecelere girerek yine gururumuz oldu.

“ALİ BIÇAKÇI 3 NCÜ OLDU”

Malkara Taekwondo Spor Kulübü’nün başarılı ve tecrübeli Antrenörü Gökhan Fındık’ın yetiştirdiği Ali Bıçakçı, 1. WTE Multi Avrupa Oyunlarında 87 Kg Ümit Sporcumuz turnuvayı 3 ncü Olarak tamamladı. Ve ‘Polonya’da ‘’ yapılacak olan Avrupa Ümitler Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

 “FEYZANUR AKÇAY 2 NCİ OLDU”

Yine Gökhan Fındık’ın yetiştirdiği başarılı sporculardan ve 1. WTE Multi Avrupa Oyunlarında Yıldız Bayan 59 Kg’da mücadele veren sporcumuz Feyzanur Akçay 2nci olup ‘Avrupa Yıldızlar şampiyonasına kota aldı.

 Malkara Taekwondo Spor Kulübü Antrenörü Gökhan Fındık, Medya Batı Gazetemize yaptığı özel açıklamada, “Bizlere bu gururu yaşatan sporcularımı gözlerinden öpüyorum. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Darası hafta sonu yarışacak gençlerimizin başına. Allah emeklerimizi karşılıksız bırakmıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi. (Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top