MALKARALI ÜRETİCİLER YENİ SEZON ÖNCESİ, TARIM EĞİTİMLERİ ALMAYA DEVAM EDİYOR

165 okunma

Malkaralı üreticiler, “Kendi Yemini Üret, Rasyonunu Hazırla, Gelirini Arttır Projesi” kapsamında düzenlenen eğitime katıldı.

Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nce düzenlenen; "Kendi Yemini Üret, Rasyonunu Hazırla, Gelirini Artır'' konulu toplantı, Tekirdağ Ticaret Borsası'nın toplantı salonunda gerçekleştirildi.

TOPLANTIYA YOĞUN BİR KATILIM VARDI

“Kendi Yemini Kendin Üret, Rasyonunu Hazırla, Gelirini Artır” konulu toplantıya yoğun bir katılım vardı.

Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu “Kendi Yemini Üret, Rasyonunu Hazırla, Gelirini Arttır Projesi” eğitimine; Toplantıya Vali Yardımcısı Arslan Yurt, Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürü Zekeriya Sarıkoca, İl Müdür Yardımcısı Burhan Alim, İl Müdür Yardımcısı Ahmet Tokgöz ve Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri ile Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birlik Başkanı, Tekirdağ Damızlık Manda Yetiştiricileri Birlik Başkanı, Malkara İlçe Tarım ve Orman Müdürü Pasin Akbulut, Malkara Ziraat Odası Tarım Danışmanları ve Malkaralı üreticiler ve diğer ilçelerden bir çok üretici katıldı.

KENDİ YEMİNİ KENDİ ÜRETEN ÜRETİCİLERE TEŞEKKÜR BELGELERİNİN VERİLDİ

İl Müdürü Zekeriya Sarıkoca’nın açılış konuşmasından, üreticilerin her zaman yanında olmaya devam edeceklerini ifade etti. İl Müdürünün arından, Mühendis Burcu Türe konuyla ilgili bir sunum yaptı. Sunumun ardından kendi yemini kendi üreten üreticilere teşekkür belgelerinin verildi. 

Malkara Ziraat Odası’ndan yapılan açıklamada: “Üreticilerimize, düzenlenen eğitime katılımlarından dolayı teşekkür ederiz” denildi.

Son bölümde üreticilerden gelen sorular cevaplandı. Toplantı günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarının ardından son erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top