MALKARALI VATANDAŞLAR KAN BAĞIŞINA DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

172 okunma

Malkara İlçesi'nde Çorlu ve Malkara Kızılay Şube Başkanlıklarınca ortaklaşa düzenlenen kan bağışı kampanyası kaldığı yerden devam ediyor.

Malkara Kızılay Şube Başkanlığı ile Tekirdağ Çorlu ilçesi Kızılay Kan Merkezi tarafından Malkara’da ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenlendi. Hükümet Konağı önünde düzenlenen kampanyaya vatandaşlar ilgi gösterdi. Yapılan kan bağışından sonra Malkara’da 40 Ünite kan toplandı.

Kampanyada kan alma işlemlerini Çorlu Kızılay Kan Merkezinden gelen Doktor Serra Bektaş, Flebotomi Uzmanları (Kan alan hemşire) Seda Törer, Emine İdiz, Şenol Özçakır ve destek personeller Ramazan Baykın ile İsmet Özenç’ten oluşan ekip gerçekleştirdi.

“TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Türk Kızılayı Malkara Şube Başkanı Ömer Meral, "Vatandaşlarımıza göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum. Kan bağış kampanyamız belirli aralıklarla devam edecek" dedi.

 “KAN BAĞIŞI KAMPANYALARI DEVAM EDECEK”

Çorlu Kızılay Kan Merkezi yetkilileri, Malkara’da düzenli olarak kan bağışı kampanyalarının devam edeceğini ve Malkaralı vatandaşların bu konuda oldukça duyarlı olduğunu belirtti. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top