MALKARA’NIN YILDIZLARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HAZIR

92 okunma

Malkaralı gençler Türkiye Şampiyonaları öncesi “Taekwondo Kampı”na girdi.

Yıldızlar Türkiye Şampiyonası ve Minikler Türkiye Şampiyonası öncesi Trakya il ve ilçelerinden toplam 13 kulüp, 135 minik ve yıldız sporcunun katıldığı gelişim kampı Malkara’nın deneyimli ve başarılı Milli Takım Taekwondo Antrenörü Gökhan Fındık tarafından tertip edildi.

Taekwondo Kampında eğitim saatleri; 08.00’dan 20.30’a kadar sürdü. Kampta yeni sistem tanıtımları, kullanımı ve Türkiye şampiyonaları öncesi son kontroller gerçekleştirildi.

Milli Takım Taekwondo Antrenörü Gökhan Fındık yapmış olduğu açıklamada şunları dile getirdi:

“HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ MALKARA’YI VE TEKİRDAĞ’I EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ”

“Yıldızlar ve Minikler Türkiye Şampiyonası öncesi gerçekleştirdiğimiz bu sporcu gelişim kampı; sporcularımız açısından önemli farkındalıklar oluşturdu. Şampiyonalara en iyi şekilde hazırlanmak için elimizden geleni yapıyoruz. Her zaman olduğu gibi Malkara’yı ve Tekirdağ’ı en iyi şekilde temsil edeceğiz.”

“RAMAZAN AYI YARDIMLAŞMA, DAYANIŞMA, HOŞGÖRÜ, BİRLİK, BERABERLİK VE KARDEŞLİK AYIDIR”

Milli Takım Taekwondo Antrenörü Gökhan Fındık son olarak: “Ramazan ayı yardımlaşma, dayanışma, hoşgörü, birlik, beraberlik ve kardeşlik ayıdır. Bu ayı en güzel şekilde geçirmeniz dileği” dedi ve konuşmasını tamamladı.

Medya Batı Gazetesi olarak Malkara’nın başarılı Milli Takım Taekwondo Antrenörü Gökhan Fındık’a ve öğrencilerine katılacakları yeni turnuvalarda başarılar diliyoruz. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top