MECLİS BAŞKANI NURDAN ALTAY GÜNGÖR’DEN KADIN GİRİŞİMCİLERE DESTEK

172 okunma

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Lider Çiçekçilik sahibi Nilgün Meral’i ziyaret etti.

Ziyarete Nurdan Altay Güngör’ün yanında; Malkaralı iş kadınları ve girişimciler Şükran Pullukçu, Aysun Dündar, Safiye Deveci ve Dilek Akkaya yer aldı.

Malkara’da ticaret ve iş hayatının durumu ve kadınların bu alandaki yerinin konuşulduğu ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Malkara TSO Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör şunları ifade etti:

“AMACIMIZ KADINLARIMIZIN, KADIN GİRİŞİMCİLERİMİZİN MALKARA’DA DAHA DA ARTMASI”

“Malkara TSO olarak kadın girişimcilerimizi önemsiyoruz. Amacımız kadınlarımızın, kadın girişimcilerimizin Malkara’da daha da artması. Bunun için de mevcut kadın girişimcilerimizin daha görünür olmasını sağlayarak, diğer kadınlara iş sahibi olmaları, iş kurmaları anlamında onları özendirip yollarını açmak istiyoruz. Bu bağlamda da kadın girişimciler olarak birbirimizin işyerlerini ziyaret ederek, birbirimizin görünürlüğünü arttırma çalışması içerisindeyiz. Bugün de ilk ziyaretimizi Lider Çiçekçilik’e yaptık. Nilgün Ablamızı ziyaret ediyoruz. Bizimle beraber olan tüm arkadaşlarımıza ve ev sahipliği için Nilgün Ablamıza teşekkür ediyoruz.”

“NURDAN ALTAY GÜNGÖR VE DİĞER MALKARALI KADIN GİRİŞİMCİLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Malkara’da kadın girişimcilerin dayanışma içerisinde olmasının çok önemli olduğunu belirten Lider Çiçekçilik Sahibi Nilgün Meral, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Nurdan Altay Güngör ve diğer Malkaralı kadın girişimcilere teşekkür etti.

Gerçekleştirilen ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top