“MEDYA BATI GAZETESİ” BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR BELGESİ İLE ONURLANDIRILDI

205 okunma

Bölgede geniş bir kitleye hitap eden ve takdirle, beğeniyle takip edilen Medya Batı Gazetesi olarak sosyal duyarlılık kapsamında fark yaratmaya devam ediyoruz.

Geçtiğimiz yıl Medya Batı Gazetesi’ni “Çölyak Dostu” olarak kabul eden ve teşekkür belgesi ile onurlandıran “Trakya Çölyak ve Sağlıklı Yaşam Derneği” tarafından bu yıl da Medya Batı Gazetesi Muhabiri Ömür Çolak, Çölyak hastalarına göstermiş olduğu duyarlılıktan ve desteklerinden dolayı teşekkür belgesi ile onurlandırıldı.

MEDYA BATI GAZETESİ ÇÖLYAK HASTALARINI YİNE YALNIZ BIRAKMADI

Kamu yararına tüm sosyal faaliyetlerin her zaman yanında olan ve elinden gelen gerekli tüm desteği sağlayan Medya Batı Gazetesi düzenlenen “Kapak Deyip Geçme, Glutensiz’e Destek Ol Projesi” kapsamında Çölyak hastalarını yine yalnız bırakmadı.

Proje kapsamında düzenlene etkinlik sonrası “Trakya Çölyak ve Sağlıklı Yaşam Derneği” Medya Batı Gazetesi’ni ziyaret etti.

Ziyarete; Trakya Çölyak ve Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Bahar Ayşegül Gülcü, Başkan Yardımcısı Emre Emlek, Medya Batı Gazetesi Muhabirleri Ömür Çolak, Nurdan Yavuzcan ve Sayfa Sekreteri Sinem Çilingir katıldı.

“BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN MEDYA BATI GAZETESİ’NE DESTEKLERİNDEN VE KATKILARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ”

Ziyarette “Trakya Çölyak ve Sağlıklı Yaşam Derneği”nin faaliyetleri hakkında çeşitli bilgiler aktarıldı. Dernek Başkanı Bahar Ayşegül Gülcü: “Bizleri yalnız bırakmayan Medya Batı Gazetesi’ne desteklerinden ve katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

Trakya Çölyak ve Sağlıklı Yaşam Derneği Başkanı Bahar Ayşegül Gülcü, muhabirimiz Ömür Çolak’a teşekkür belgesini takdim etti.

Muhabirimiz Ömür Çolak da Trakya Çölyak ve Sağlıklı Yaşam Derneği’ne gazetemize yapılan ziyaretten ve takdim edilen teşekkür belgesinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Trakya Çölyak ve Sağlıklı Yaşam Derneği’nin yapmış olduğu ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top