MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU “MEKİK GÜNÜ ETKİNLİĞİ” DÜZENLEDİ

162 okunma

Malkara’da Mehmet Akif Ersoy İlkokulu “Mekik Günü Etkinliği” düzenledi.

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu bahçesinde düzenlenen etkinliğe okul yönetimi, okul aile birliği, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve vatandaşlar katıldı.

Okul Aile Birliği’nin düzenlemiş olduğu etkinliğin amacının okul bütçesine katkı sağlamak olduğu ifade edildi. Okul Aile Birliği üyelerinin düzenlemiş olduğu etkinlikte veliler ve birlik üyeleri hijyenik bir ortamda hazırlanan mekikleri yine hijyenik bir şekilde pişirdi. Hazırlanmış olan mekikler belirli bir ücret karşılığı tüm herkesin sunumuna hazır hale getirildi. Aynı zamanda etkinlik alanında peynir, ayran ve diğer meşrubatlar da satışa sunuldu.

ÖĞRENCİLER MEKİK ALABİLMEK İÇİN SIRAYA GİRDİ

Mekik dağıtımında minik öğrenciler mekik alabilmek için sıraya girdi. Mekiklerin çok lezzetli olduğunu ve çok beğendiklerini söyleyen öğrenciler bu etkinliklerin her zaman yapılmasını istediklerini dile getirdi. Okul Aile Birliği üyeleri okul yararına yapılan etkinliklerin devam edeceğini belirtti. Birlik üyeleri Mekik Günü Etkinliği’ne katılan ve destek olan herkese teşekkür etti. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top