MİLLETVEKİLİ AYGUN; ‘ULAŞ YUDAKUL’U MALKARA’YA KAZANDIRDIĞI YATIRIMLAR İÇİN TEBRİK EDİYORUM’

227 okunma

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Malkara Belediyesi'ne gelerek Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a nezaket ziyaret gerçekleştirdi.

Başkanlık Makamında gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük, CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten ve TESKİ Malkara Şube Müdürü Kenan Taşkın ve Mali Hizmetler Müdürü Mehmet Engin yer aldı.

Gerçekleştirilen ziyarette Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul,“ Ekonomik olarak ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde belediye çalışmalarımızı eksiksiz yerine getirdiğimizi sayın vekilimize ilettim. Aday olduğu günden itibaren ilçemize en fazla ziyaret gerçekleştiren ve seçildikten sonra da Malkara'ya ziyaretlerini devam ettiren CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun'a teşekkür ederim.“ dedi.

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ise “ Malkara'nın genç ve dinamik Belediye Başkanını Malkaraya kazandırdığı yatırımlar için tebrik ediyorum. 4 sene gibi kısa bir sürede gözle görülür değişimleri gerçekleştirmiş olması Malkara'lı vatandaşlar için sevindirici.“ diyerek misafir perverliğinden dolayı Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi. (Nurdan Yavuzcan)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top