MİLLETVEKİLİ AYGUN VE BAŞKAN YURDAKUL AYÇİÇEK ALIM MERKEZLERİNİ GEZİP İSTEK VE TALEPLERİ DİNLEDİLER

248 okunma

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Ayçiçek alımlarına başlayan S.S. 269 sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Malkara Merkez, Ballı Mahallesi, Yörük Mahallesi, Kozyörük Mahallesi ve Şahin Mahallesi Ayçiçek alım şubelerini ziyaret edip ardından mahalle sakinleri ile sohbetlerde bulunarak istek ve taleplerini dinlediler.

Ziyaretlerde; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük, S.S. 269 sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Cem Özkan ve Malkara CHP Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten yer aldı.

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul S.S. 269 Sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Cem Özkan’dan Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi’nin çalışmaları hakkında bilgiler aldılar.

S.S. 269 sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Ayçiçek alım şubelerinde ayçiçeği teslim eden üreticilerle sohbet ederek hasat dönemi hakkında bilgiler alan CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, üreticilere bir yıllık alın terinin karşılığını aldığı bu günlerde Ayçiçek hasadının bol bereketli ve hayırlı olmasını dilediler.

Ayçiçek alım şubelerinde ayçiçeği teslim eden üreticiler, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a ilgilerinden dolayı teşekkür ettiler.

S.S. 269 sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Ayçiçek alım şubeleri ziyaretlerinin ardından mahalle kahvehanelerini ziyaret eden CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul mahalle sakinleri ile sohbet edip istek ve taleplerini dinlediler. (Murat Yayın)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top