MİLLETVEKİLİ İLHAMİ ÖZCAN AYGUN VE BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL’DAN MAHALLE ZİYARETLERİ

196 okunma

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Gözsüz, Karacahalil ve Elmalı Mahallelerine ziyarette bulundular.

 

Mahallelerde ki kahvehanelere gidilerek gerçekleştirilen ziyaretlerde; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ile Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten, Belediye Meclis Üyeleri Nuran Başkütük, Recai Örs ve Hüseyin Vasfi Güner yer aldı.

Sohbet eşliğinde geçen ziyaretlerde CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Gözsüz, Karacahalil ve Elmalı mahalleleri sakinlerine Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Malkara Belediyesi'nin devam eden çalışmaları, projeleri ve yatırımları hakkında detaylı bilgiler verdiler.

Mahalle ziyaretleri esnasında ayrıca mahalle sakinlerinin önerilerini ve isteklerini dinleyen CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, belirtilen isteklerin en kısa sürede yerine getirileceğini belirttiler.

Gözsüz, Karacahalil ve Elmalı mahalle sakinleri, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul´a gerçekleştirmiş oldukları ziyaretlerden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirip kendilerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler. (Nurdan Yavuzcan)

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top