MUSTAFA UYSAL ORTAOKULU BAŞARILARINA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ

123 okunma

Malkara Mustafa Uysal Ortaokulu öğrencileri “Geleneksel Çocuk Şenlikleri” kapsamında düzenlenen oyunlarda iki ayrı kategoride “İl Birincisi” oldu.

Malkara Mustafa Uysal Ortaokulu tarafından yapılan açıklamada şunlar ifade edildi:

“ÖĞRETMENİMİZİ VE ÖĞRENCİLERİMİZİ KUTLUYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ”

“Geleneksel Çocuk Oyunlarında okulumuz Mendil Kapmaca Kız ve Erkek takımları il birinciliği ödülleriyle birlikte madalyalarını aldılar. Öğretmenimizi ve öğrencilerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.”

OYUNLAR; 7829 ÖĞRENCİNİN KATILIMIYLA DOSTLUK, KARDEŞLİK, BİRLİK VE BERABERLİK ATMOSFERİNDE GERÇEKLEŞTİ

Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle ikinci kez düzenlenen şenlikte; mendil kapmaca, kaleli yakan top ve seksek oyunları,7829 öğrencinin katılımıyla dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberlik atmosferinde gerçekleşti.

Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliğiyle düzenlenen ''2. Geleneksel Çocuk Şenlikleri'' ödül töreni yapıldı.

ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VE PROGRAMA DESTEK VEREN EĞİTİMCİLERE TEŞEKKÜR BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ

Ödül töreninde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlhan Koçer, günün anlam ve önemini vurguladığı konuşmasının ardından, halk oyunları gösterisi, mendil kapmaca, kaleli yakan top ve sek sek oyunları gösteri müsabakaları, bu müsabakalarda il ve ilçe düzeyinde ödül alan öğrencilere ödülleri ve programa destek veren eğitimcilere teşekkür belgeleri takdim edildi.

Dereceye giren öğrencilerin ödülleri: İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlhan Koçer, Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Abdülkerim Kasap, Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Emin Gömürt, Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, Saray İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Uçak, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz, Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, Geleneksel Çocuk Oyunları ve Fiziksel Etkinlikler İl Koordinatörü Mediha Akyurt, Okul sporları Koordinatörü Faruk Esen tarafından verildi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top