NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ÇOCUK HASTALARA OYUNCAK DAĞITTI

112 okunma

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği ile Çocuk Cerrahi Kliniğinde yatmakta olan hastalara NKÜ Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin beraberindeki heyet ile birlikte oyuncak hediye etti.

Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin’e eşi Selda Şahin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent Eker ve eşi Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşegül Akdoğan Eker, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Erdoğan Gültekin, Öğretmen Hatice Çakıcı ile hastane yönetimi eşlik etti.

“HASTALARIMIZA SAĞLIK HİZMETİNİ EN İYİ ŞEKİLDE SUNARKEN BİR YANDAN DA MORAL DESTEĞİ SUNMAK İSTİYORUZ”

Rektör Şahin, “Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi olarak Hastanemizde yatmakta olan hastalarımıza sağlık hizmetini en iyi şekilde sunarken bir yandan da moral desteği sunmak istiyoruz. Bu açıdan bu tür faaliyetleri önemsiyoruz.” sözlerine yer verirken, önümüzdeki süreçte bu etkinliklerin devam edeceğini kaydetti.

REKTÖR ŞAHİN HASTALARIN DURUMLARI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALDI

Araştırma ve Uygulama Hastanesinde yatmakta olan çocuk hastalarla samimi olarak sohbet eden Rektör Şahin, onlara çeşitli hediyeler takdim ederken, aileleri ile de görüşerek hastaların durumları hakkında detaylı bilgi aldı. (Haber Merkezi)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top