NKÜ REKTÖRÜ PROF. DR. MÜMİN ŞAHİN ÖĞRENCİLERE ÇORBA İKRAMINDA BULUNDU

110 okunma

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde yıl sonu sınav dönemi boyunca Kütüphane önünde gece 22:00 ile 24:00 arasında Namık Kemal Üniversitesi tarafından sınavlara çalışan öğrencilere sıcak çorba ikramına başlanması sebebiyle öğrencilere yönelik gerçekleşen tanıtım etkinliğinde ilk ikramı Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin yaptı.

Akademik ve idari personelin de hazır bulunduğu etkinlikte Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin’e Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent Eker eşlik etti.

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından hazırlanıp sunulan çorba, öğrenciler tarafından çok beğenildi. Öğrenciler yılsonu sınav döneminde gece geç saatlerde sıcak çorba ikramı yapılacak olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin çorba ikramından sonra öğrencilerle dertleşti, onların sıkıntılarını dinledi. Prof. Dr. Mümin Şahin, “Açık yüreklilikle söylüyorum, biz burada sizler için varız. Sorunlarınızı, sıkıntılarınızı elimizden geldiğince hızlı çözmeye çalışacağız” dedi. (Haber Merkezi)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top