NKÜ’DE YAZ SPOR KURSLARI SERTİFİKA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

133 okunma

Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı tarafından farklı dallarda açılan ücretsiz yaz spor kurslarını tamamlayan öğrencilere Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’in katılımıyla gerçekleştirilen tören ile sertifikaları takdim edildi.

Namık Kemal Üniversitesi Spor Kompleksinde gerçekleştirilen törende Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Yılmaz, akademisyenler, kursiyerler ve aileleri ile bir araya geldi.

Töreninde konuşan Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, “Daha önceki yıllarda Üniversitemizde pek çok farklı alanda yaz spor kursları düzenledik.  Bu kurslar ile çocuklarımızın yaz tatillerini değerlendirerek, sosyalleşerek yeni şeyler öğrenmelerine vesile olmaktan mutluluk duyuyorum. Yaz kurslarımızı tamamlayan öğrencilerimizi tebrik eder, emek veren tüm eğitmenlerimize ve personelimize özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ederim.” sözlerine yer verdi. 

 Uzman eğitmenler tarafından 5-15 yaş arası 225 öğrencinin jimnastik, tenis ve yüzme branşlarında eğitim aldığı kurslar, önümüzdeki dönemlerde de devam edeceği belirtildi.

18 Haziran’da başlayan kursların sertifika töreni kursiyerlere katılım belgelerinin takdim edilmesinin ardından toplu fotoğraf çekimiyle noktalandı. (Haber Merkezi)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top