OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

161 okunma

Malkara’da Kaymakam Erkan Karahan başkanlığında yapılan “Okul Güvenliği Toplantıları” devam ediyor.

TOPLANTIYA YOĞUN BİR KATILIM VARDI

Malkara Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya; Kaymakam Erkan Karahan, İlçe Jandarma Komutanı J.Binbaşı Murat Kızıltan, İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, İlçe Sağlık Müdür Dr. Refet Çeviker, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri, İlçe Tarım ve Ormancılık Müdürü Pasin Akbulut, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sevdican Doğan ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Amirleri, okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları katıldı.

ALINAN VE ALINACAK OLAN TEDBİRLER TEK TEK GÖRÜŞÜLEREK KARARA BAĞLANDI

Toplantıda 2018-2019 Eğitim Öğretimin yılının 2. döneminde alınacak tedbirler ile ilgili konular hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. 2. dönem başı itibariyle hem okul dışında hem de okul sınırları içinde alınan ve alınacak olan tedbirler tek tek görüşülerek karara bağlandı.

Düzenlenen toplantıda özellikle okullarda alınacak olan güvenlik tedbirleri konuşuldu. İlçe Jandarma Komutanlığı’nın ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün okullar ile koordineli bir şekilde çalıştığı ve gerekli bütün tedbirlerin alındığı vurgusu yapıldı.

“ÖNCELİĞİMİZ DAİMA ÇOCUKLARIMIZDIR”

Kaymakam Erkan Karahan toplantı sonrasında yapmış olduğu konuşmasında şunları ifade etti:

“Belirli aralıklarla yapmış olduğumuz ‘Okul Güvenliği Toplantıları’nda çocuklarımıza en iyi, en sağlıklı, en güvenli ve en huzurlu ortamda eğitim verilebilmesi için hep birlikte çalışmaya ve eksiklerimizi gidermeye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Önceliğimiz daima çocuklarımızdır. Toplantıya tüm personelimize teşekkür ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum.” (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top