OKUL SPORLARI VE DYNED DİL EĞİTİM SİSTEMİ ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

183 okunma

Malkara’da 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı içerisinde “Okul Sporları” ve “DynEd Dil Eğitim Sistemi” kapsamında başarılı olan okullar ve öğrenciler için ödül töreni düzenlendi.

Malkara 14 Kasım Kapalı Spor Salonu’nda yapılan ödül törenine; İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb. Murat Kızıltan, İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Gülhan, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Remzi Barış, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, İlçe Kamu Kurumlarının temsilcileri, dereceye giren ilçe okulları ve öğrenciler, öğretmenler, vatandaşlar ve basın mensupları katıldı.

“Ödül Töreni”nin açılış konuşmasında şunlar ifade edildi:

AÇILIŞ KONUŞMASI

“Sayın Kaymakamımız, değerli protokol üyeleri, saygıdeğer öğretmenlerimiz ve velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında ilçemiz okulları arasında okul sporları kapsamında yapılan sportif etkinliklerde derece yapan okullarımızın ödüllerini vermek ayrıca DynEd Dil Eğitim Sistemi’nde üstün başarı seviyesine ulaşmış öğrencilerimizi ödüllendirmek üzere bir araya geldik. Hepiniz hoş geldiniz.”

Yapılan açılış konuşmasının ardından ödül töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti.

HALK OYUNLARI GÖSTERİSİNE BÜYÜK ALKIŞ

İstiklal Marşı’ sonrası tören Malkara Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları ekibinin gösterisi ile devam etti. Halk Oyunları Gösterisi katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi ve büyük alkış aldı.

MÜZİK GÖSTERİSİNDEKİ ÖĞRENCİLERİN PERFORMANSINA TAM NOT

Halk Oyunlarının arkasından, Müzik Öğretmeni Sezai Can Karaatlı yönetiminde Murat Erbay Ortaokulu öğrencilerinin hazırladı müzik gösterisi katılımcılara sunuldu. Müzik gösterisindeki öğrencilerin performansı tam not aldı.

SIRASIYLA OKULLARA VE ÖĞRENCİLERE KUPALARI VE PLAKETLERİ TAKDİM EDİLDİ

Halk oyunları ve müzik gösterisinin ardından kupa töreni ve plaket törenine geçildi. Sırasıyla okullara ve öğrencilere kupaları ve plaketleri takdim edildi. Öğrencilere ödüllerini; Kaymakam Erkan Karahan, İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb. Murat Kızıltan, İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Gülhan, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Remzi Barış verdi.

Malkara 14 Kasım Kapalı Spor Salonu’nda yapılan ödül töreni kupa ve plaket takdimi ile sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top