OKUL YARARINA KERMES DÜZENLENDİ

885 okunma

Malkara Şehit Selim Vural Ortaokulu yararına kermes düzenlendi.

 

 

Şehit Selim Vural Ortaokulu okul aile birliği, okul müdürü ve müdür yardımcısının destekleriyle okul için kermes düzenlendi. Okul bahçesinde düzenlenen kermeste okul aile birliği üyeleri, öğrencilerin velileri, Malkara Kent konseyi Kadın Meclisi üyeleri, CHP Kadım Kolları ve Süleymanpaşa Belediyesi destek verdi.

Okulun ihtiyaçlarını karşılanması için okula destek olma amacıyla kermes düzenlediklerini ifade eden Şehit Selim Vural Ortaokulu okul aile birliği başkanı Sevil Tokgöz, “Okulumuzun ihtiyaçlarını karşılamak adına bir nebzede olsa katkı sağlamak amacıyla bu kermesi düzenledik. Bizlere destek olan, kermesimize gelerek katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Buradan elde edeceğimiz tüm gelir okulumuzun ihtiyaçları için kullanılacak.”dedi.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİNDEN DESTEK

Şehit Selim Vural Ortaokulu’na destek amacıyla düzenlenen kermese Süleymanpaşa Belediyesi’de destek verdi. Kermeste stant açan Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardımlaşma İşlem Müdürlüğü Aşevi bölümü okula destek amacıyla satış gerçekleştirdi. (Alper Eral)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top