ÖZEL EĞİTİM SINIFI ÖĞRENCİLERİ “TUTUM, YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI” ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

120 okunma

Malkara’da Atatürk Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencileri “Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası” etkinliğinde bir araya geldi.

Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası kapsamında düzenlenen etkinliğe; Atatürk Ortaokulu idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

YÖRESEL KIYAFETLER GİYEN ÖĞRENCİLER ŞİİRLER VE MANİLER OKUDU

Atatürk Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencilerinin yer aldığı etkinlikte tüm katılımcılar keyifli anlar yaşadı. Düzenlenen etkinlikte öğrenciler kendi yapmış oldukları yiyecek ve içecekleri arkadaşları ile paylaştı. Yöresel kıyafetler giyen öğrenciler etkinlik alanındaki sahnede günün anlam ve önemini belirten şiirler ve maniler okudu.

“EMEĞİ GEÇEN ÖZEL EĞİTİM SINIFI ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUZ”

Paylaşmanın ve kültürel değerlerin öneminin vurgulandığı etkinlik sonrasında yapılan açıklamada okul idaresi etkinlikle ilgili şunları ifade etti:

“Düzenlemiş olduğumuz bu etkin sayesinde öğrencilerimiz hem ‘Yerli Malı’ kavramının farkına vardı hem de eğlenceli ve eğitici anlar yaşadı. Özellikle Özel Eğitim Sınıfı öğrencilerimiz arkadaşları ile birlikte böyle bir etkinliğin içerisinde yer alarak daha çok sosyalleşme imkânı buldu. Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen Özel Eğitim Sınıfı öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.” (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top