ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK HİZMETLERİ BİLGİLENDİRME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

516 okunma

Tekirdağ’da faaliyet gösteren Özel Eğitim Okulları, Rehberlik ve Araştırma Merkezleri ve Bilim ve Sanat Merkezi müdürlerinin katılımıyla İl Millî Eğitim Müdürü Ersan Ulusan başkanlığında Tekirdağ Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezinde bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

Tekirdağ’da ki özel eğitim ve rehberlik hizmetleri ile ilgili çalışmaların değerlendirildiği toplantıda Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı okul ve merkez müdürleri; kurumları, çalışmaları hakkında bilgiler verdiler, karşılaştıkları sorunlar ve çözümüne dair önerilerini dile getirildi.

İl Millî Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, özel eğitim ve rehberlik hizmetleri alanında yürütülen çalışmaların önemine değinerek şimdiye kadar gerçekleştirilen başarılı çalışmaları için okul ve merkez müdürlerine teşekkür etti. Özel eğitim ve rehberlik hizmetleri alanında standartların yükseltilmesi ve kalitenin arttırılması için çalışmaların sürdürüleceğini vurguladı.

 Toplantının ardından toplantıya katılanlarla birlikte okulu gezen İl Millî Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, okul yöneticilerinden eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı, özel eğitim öğrencileriyle yakından ilgilenerek onlarla sohbet etti.(Serdar İşcan)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top