ÖZEL KEŞAN HASTANESİNDEN HANIMLARA HEDİYE

801 okunma

8 mart dünya kadınlar gününe özel , 1- 8 mart tarihleri arasında geçerli olmak üzere 40 yaş altı kadın check –up ve 40 yaş üstü kadın check- up paketlerinde %25 indirim uygulanacak.

Neden Check-Up Yaptırmalısınız?

Modern Tıp'ta amaç, hastalık ortaya çıkmadan önce gerekli önlemler alarak, kişinin sağlıklı kalmasını sağlamaktır. Çünkü hastalık ortaya çıktıktan sonra hem tedavisi çok daha pahalı olmakta, hem de sağlık artık bir kez bozulmuş olmaktadır.

Çağımızın hastalıkları olan koroner arter hastalıkları, kanser, hipertansiyon ve pek çok diğer hastalıkta erken ve doğru tanı, hem yaşam süresi, hem de kalitesi açısından son derece büyük önem taşımaktadır. Ayrıca hiçbir belirti vermeden ve hastada hiçbir şikayete neden olmadan yıllarca sinsice seyreden, öte yandan beyin, kalp, böbrekler gibi hayati organlara da zarar veren hipertansiyon ve diyabet gibi hastalıklarda da yine erken dönem tanının ve düzenli tedavinin önemi büyüktür

Bundan dolayı ,her yıl düzenli olarak yapılması gereken kontrollerinizi ihmal etmeyin. Kadınlar gününüz  şimdiden kutlu olsun.(Haber Merkezi)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top