SATRANÇ TURNUVASININ SONUÇLARI BELLİ OLDU

177 okunma

Malkara’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Malkara Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda “Satranç Turnuvası” ikinci gününün arından sona erdi.

Malkara Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen turnuvada 52 öğrenci “Minikler Kategorisi” ve “Küçükler Kategorisi” olmak üzere iyi ayrı dalda yarıştı.

Satranç Turnuvasının ikinci gününde de aileleri çocuklarını yalnız bırakmadı ve onları heyecanla takip etti. Turnuva sonunda dereceye giren öğrenciler sevinçlerini aileleriyle birlikte paylaştı. Dereceye giremeyenler öğrencileri ise öğretmenleri ve aileleri teselli etti.

Turnuva sonucuna göre dereceye giren öğrenciler şu isimlerden oluşuyor:

*Minik Erkekler Kategorisi: 1. Alper Göztepe (Mehmet Akif Ersoy İlkokulu), 2. Eymen Uncuoğlu (Mehmet Akif Ersoy İlkokulu), 3. Nisanur Akıncı (Hüseyin Köse İlkokulu)

*Minik Kızlar Kategorisi:  1. Zeynepnur Çözer (Hüseyin Köse İlkokulu)

*Küçük Erkekler Kategorisi: 1. Galip Ozan Ertan (Hüseyin Köse İlkokulu), 2. Kerem Gezek (Hüseyin Köse İlkokulu), 3. Mert Gülmez (75. Yıl İlkokulu)

*Küçük Kızlar Kategorisi: 1. Azra Metin (75. Yıl İlkokulu)

“ÖDÜLLER BAYRAM GÜNÜ, TÖREN ALANINDA VERİLECEK”

Satranç turnuvasının organizatörlüğünü ve başhakemliğini Türkiye Satranç Federasyonu Tekirdağ Malkara Temsilcisi Fahri Çelik: “Düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvasında dereceye giren öğrencilere ödülleri 23 Nisan Bayramı kutlamaları çerçevesinde tören alanında verileceğini bir kez daha yineledi.

“TURNUVAYA KATILAN TÜM SPORCULARIMIZI KUTLUYORUM”

Fahri Çelik son olarak: “Turnuvaya katılan tüm sporcularımızı kutluyorum ve onları yalnız bırakmayan velilerimize teşekkür ediyorum” dedi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top