SATRANÇ TURNUVASININ SONUÇLARI BELLİ OLDU

114 okunma

Malkara’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Geçlik Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Malkara Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda “Satranç Turnuvası”nın sonuçları belli oldu.

Malkara Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen turnuvada öğrenciler; küçükler, yıldızlar ve gençler olmak üzere üç ayrı kategoride yarıştı.

Satranç Turnuvasının ikinci gününde de aileleri çocuklarını yalnız bırakmadı ve onları heyecanla takip etti. Turnuva sonunda dereceye giren öğrenciler sevinçlerini aileleriyle birlikte paylaştı. Dereceye giremeyenler öğrencileri ise öğretmenleri ve aileleri teselli etti.

Turnuva sonucuna göre dereceye giren öğrenciler şu isimlerden oluşuyor:

*Küçükler Kategorisi: 1. Galip Ozan Ertan (Hüseyin Köse İlkokulu), 2. Azra Metin (75. Yıl Okulu), 3. Çağan Ata Engin (Hüseyin Köse İlkokulu)

*Yıldızlar Kategorisi:  1.  Mert Gülmez (75. Yıl Okulu), 2. Adil Kaan Yıldız (75. Yıl Okulu), 3. Özenç Aktan Akay (Atatürk Ortaokulu)

*Gençler Kategorisi: 1. Abdullah Ceylan (Malkara İmam Hatip Lisesi), 2. Yusuf Tanrıkulu (Müstecep Ortaokulu), 3. Cansu Baykuşlar (Atatürk Ortaokulu)

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ BAYRAM KUTLAMALARI ÇERÇEVESİNDE VERİLECEK

Satranç turnuvasının organizatörlüğünü ve başhakemliğini Türkiye Satranç Federasyonu Tekirdağ Malkara Temsilcisi Fahri Çelik: “Düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Geçlik Spor Bayramı Satranç Turnuvasında dereceye giren öğrencilere ödülleri bayram kutlamaları çerçevesinde verileceğini bir kez daha yineledi.

“TURNUVAYA KATILAN TÜM SPORCULARIMIZI KUTLUYORUM”

Fahri Çelik son olarak: “Turnuvaya katılan tüm sporcularımızı kutluyorum ve onları yalnız bırakmayan velilerimize teşekkür ediyorum” dedi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top