SU ÜRÜNLERİ TOPTANCI HALİ YERİNDE İNCELENDİ

176 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa ilçesinde bulunan ve inşaat çalışmaları devam eden Su Ürünleri Toptancı Hali'nde incelemelerde bulunarak son durum hakkında görevli personelden bilgi aldı.

5 bin 272 metre alan üzerinde inşaat çalışmaları devam eden Su Ürünleri Toptancı Hali, 2 kat ve bir bodrumdan oluşuyor. Su Ürünleri Toptancı Hali içerisinde, 10 adet 32 metre karelik soğuk hava deposu, 10 adet 20 metrekarelik büro, buz imal odaları, buz depoları, 140 metrekarelik ürün kabul salonu, yine 140 metrekarelik ürün çıkış salonu, 2 bin 440 metrekarelik otopark ve 1 adet de 120 metrekarelik restoran yer alıyor. Tesisin önümüzdeki temmuz ayında tamamlanması bekleniyor.

Su Ürünleri Toptancı Hali inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Kadir Albayrak, tesisin Süleymanpaşa'ya değer katacak bir yatırım olduğuna dikkat çekerek kısa süre içerisinde tamamlanması için çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini belirtti. İncelemeler esnasında Başkan Kadir Albayrak'a Başkan Danışmanları Şeref Çetin ve Neşat Erdoğan ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz ve Etüt Projeler Dairesi Başkanı Bülent Doğan da eşlik etti. (Haber Merkezi)   

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top