TARIMSAL YAYIM VE DANIŞMANLIK İL TEKNİK KOMİTESİ OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

87 okunma

"Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetlerinin Düzenlenmesine Dair Yönetmelik" kapsamında oluşturulan Tarımsal Yayım ve Danışmanlık İl Teknik Komitesi 22. Olağan toplantısı, Tekirdağ İl Müdürü Zekeriya Sarıkoca başkanlığında İl Müdürlüğü toplantı Salonu’nda yapıldı.

TOPLANTIYA YOĞUN KATILIM VARDI

Toplantıya İl Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri, Tekirdağ Bağcılık Arş. İstasyonu Müdürlüğü, Tekirdağ Ziraat Odası Başkanlığı, Süt Üreticiler Birliği Başkanlığı, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği,  Önder Çiftçi Danışmanlık Derneği Başkanlığı temsilcileri katıldı.

DESTEKLEME BAŞVURULARI HAKKINDA BİLGİLER VERİLDİ

Teknik Komite üyelerine, 2017 yılı II.  dönem destekleme ödemeleri,   2018 yılı Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetleri Destekleme Tebliği kapsamında destekleme başvuruları hakkında bilgi verildi.

ZİYARET SAYILARI VE GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ FAALİYETLERİN KONULARI BELİRLENDİ

2018 yılı Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetleri Destekleme tebliği kapsamında İl Teknik Komitesi üyelerince,  danışmanlık hizmetinin daha verimli hale getirilmesi için hizmet veren danışmanların işletmeye yaptıkları ziyaret sayıları ve gerçekleştirdikleri faaliyetlerin (toplantı, teknik gezi,   demostrasyon) konuları belirlendi ve ardından topaltı sona erdi.(Haber Merkezi)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top