TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET İÇİ EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR

106 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Şarköy Belediyesinde çalışan personele, engelli ve yaşlı vatandaşlara davranış biçimleri ile ilgili "Farkındalık Eğitimi" ve "Erişilebilirlik ve Ulaşılabilirlik TSE Standartları" konulu eğitimler verdi.

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından Şarköy Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen eğitime, Sosyal Hizmetler Dairesi Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdür Vekili Serpil Cenker, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü Eğitmeni Murat Yıldız, Şarköy Belediyesi birim Müdürleri ve Personeli katıldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından ilk oturumda verilen eğitimde Şarköy Belediyesine gelen engelli ve yaşlı vatandaşlara davranış biçimleri, karşılama ve iletişim kurmaya yönelik "Farkındalık Eğitimi", ikinci oturumda ise teknik personele "Erişilebilirlik ve Ulaşılabilirlik ile ilgili TSE Standartları" konulu eğitimler verildi. (Haber Merkezi)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top