TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SIFIR ATIK PROJESİNDE ÖNCÜ OLDU

109 okunma

Sıfır Atık projesinin uygulamaya konulmasının ardından naylon poşet kullanımının azaltılmasına destek vermek amacıyla halka bez torba dağıtan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, bu hizmetiyle Türkiye'de öncü oldu.

Tekirdağ'ın ilçelerinde kurulan semt pazarlarında bez çanta dağıtan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, vatandaşlardan büyük ilgi ve destek gördü.

BAŞKAN ALBAYRAK HİZMET, YATIRIM VE PROJELERİN 2. BEŞ YILLIK HİZMET DÖNEMİNDE DE ARTARAK DEVAM EDECEĞİNİN MÜJDESİNİ VERDİ

Halk ile her zaman iç içe olan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa, Çorlu, Şarköy, Malkara, Hayrabolu, Ergene ve Saray ilçelerinde kurulan semt pazarlarında bez çanta dağıttı. Katıldığı her programda vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi'nin hizmet, yatırım ve projelerinin 2. beş yıllık hizmet döneminde de artarak devam edeceğinin müjdesini verdi.

ŞEFFAF BELEDİYECİLİK HİZMETLERİNİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNDEN DOLAYI BAŞKAN KADİR ALBAYRAK VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDİLDİ

Proje kapsamında Başkan Kadir Albayrak, Muratlı İlçe merkezinde kurulan semt pazarında esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan uzun ömürlü ve çevre dostu bez çantaları vatandaşlara bizzat dağıtan Başkan Kadir Albayrak, burada da büyük ilgi ve destek gördü. Muratlılı vatandaşlar insan odaklı, çevre dostu ve şeffaf belediyecilik hizmetlerinin gerçekleştirilmesinden dolayı Başkan Kadir Albayrak ve ekibine teşekkür ettiler.

Sıfır Atık projesine destek vermek ve vatandaşların bez çanta ihtiyacını karşılamak amacıyla Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen proje, il genelinde sürdürülmeye devam edecek. (Haber Merkezi)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top