Tekirdağ Dsyb’den Üyelerine Büyük Hizmet

144 okunma

Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ergin Durgun yaptığı açıklamada; yürüttüğümüz “Kendi Yemini Yapabilirsin Projesi” kapsamında üyelerimize uygun fiyatlı ( 1.05 TL + KDV + Nakliye ) arpa temin ediyoruz dedi.

Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ergin Durgun şunları ifade etti: 

“ÜYELERİMİZİN HİZMETİNDEYİZ VE BUNDAN GURUR DUYUYORUZ DİYEREK ÜYELERİMİZE KAZANDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

“Birlik tarafından bugüne kadar hiç yapılmamış bir faaliyet! Üyelerimizin hayvanlarının yem hammaddesi ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Süt ve besi yem fiyatlarının yüksek olduğu bu dönemde üyelerimizin yem maliyetlerini düşürmek için TMO Tekirdağ Şube Müdürlüğü depolarından üyelerimiz için arpa temin ediyoruz. Bugün 1 ton Arpayı bile üyesinin köyüne, işletmesine ulaştırmayı kendine görev edinen bir Birliğiz. Tekirdağ’ın neresinde bir üyemiz varsa bizde oradayız, üyelerimizin hizmetindeyiz ve bundan gurur duyuyoruz diyerek üyelerimize kazandırmaya devam edeceğiz.”

Başkanı Ergin Durgun sözlerine şöyle devam etti: 

“YEM HAMMADDELERİNİ TEMİN ETMEYİ GÖREV EDİNDİK”

“Üyelerimizin hayvanlarının beslenmesinde kullandıkları yem hammaddelerini temin etmeyi görev edindik, bundan sonra da mısır ve yonca gibi diğer yem hammaddelerini de aynı yöntem ile üyeleri için temin edeceğiz.” (Haber Merkezi)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top