TEKİRDAĞ İL KADIN GİRİŞİMCİLER İCRA KOMİTESİ’NDEN BAŞKAN YURDAKUL’A ZİYARET

142 okunma

Tekirdağ İl Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanı Aynur Çeşmeliler, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u ziyaret etti.

Malkara Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyarete; Tekirdağ İl Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanı Aynur Çeşmeliler’in yanı sıra Tekirdağ İl Kadın Girişimciler İcra Komitesi yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“HANIMEFENDİLERE NAZİK ZİYARETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM”

“Tekirdağ İl Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanı Aynur Çeşmeliler'e ve beraberindeki hanımefendilere nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Kısa bir süre önce Tekirdağ İl Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanı olarak göreve başlayan Aynur Çeşmeliler’e ve yönetim kuruluna görevlerinde başarılar diliyorum. Kadınlarımızın hayatımızın her alanında olduğu gibi iş hayatından güçlü bir yere sahip olması toplumumuzu daha da ileriye taşıyacaktır. Malkaramız için hep birlikte hareket ederek yeni kuşaklara daha güzel bir şehir bırakacağız.”

Malkara Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top