TEKİRDAĞ LİMAN BAŞKANLIĞI TARAFINDAN MALKARA’DA “AMATÖR DENİZCİLİK EĞİTİMİ“ DÜZENLENDİ

134 okunma

Tekirdağ Liman Başkanlığı tarafından, Belediye Düğün Salonunda “Amatör Denizcilik Eğitimi“ gerçekleştirildi.

Malkara Belediyesi'nin ev sahipliği yaptığı “Amatör Denizcilik Eğitimi“ programına; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan Demirci, Tekirdağ Liman Başkanı Murat Gül ve amatör denizci adayları katıldı.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Amatör Denizcilik Eğitimi programında yapmış olduğu konuşmada;“ Malkaralı hemşerilerimize Amatör Denizci olma imkanı sağladıkları için Tekirdağ Liman Başkanlığımıza teşekkür ederim. Katılımcılarımıza da “Amatör Denizcilik Eğitimi“  programa katılım sağladıkları için teşekkür ediyorum. Umuyorum ki verilen eğitimin sonunda yapılacak sınavda başarı elde edip, Amatör Denizci olma imkanını elde ederler. Şimdiden Amatör Denizci Belgesi alan kursiyerlerimize kazasız belasız denizlere açılmaları kısmet olur.“dedi.

Tekirdağ Liman Başkanı Murat Gül tarafından verilen eğitimin ardından başarı olan kursiyerlere 24 metreye kadar özel tekneleri kullanmak için gerekli olan Amatör Denizci Belgesi verilecektir. (Murat Yayın)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top