TEKİRDAĞ VALİSİ AZİZ YILDIRIM BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

175 okunma

Medya Batı Gazetesi olarak Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ın Tekirdağ’da görev yapan yerel basın mensuplarına düzenlemiş olduğu tanışma kahvaltısı programına katıldık.

Düzenlenen tanışma kahvaltısı programına; Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, İl Jandarma Komutanı Vekili J. Albay Haşim Göksel, İl Sağlık Müdürü Cengiz Becerir, İl Tarım ve Orman Müdürü Zekeriya Sarıkoca, İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Ömer Albayrak ve Tekirdağ’da görev yapan yerel basın mensupları katıldı.

“HEPİNİZE YAPMIŞ OLDUĞUNUZ GÖREVLERİNİZDE AYRI AYRI BAŞARILAR DİLİYORUM. SİZLER BİZLERİN GÖZÜ, KULAĞISINIZ”

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım tanışma programında yapmış olduğu konuşmasında şunları söyledi:

“Kıymetli basın mensupları öncelikle hepiniz tanışma kahvaltımıza hoş geldiniz. Sizlerle bir arada olmak benim için mutluluk vesilesi. Burada hem sizlerle tanışmış olacağız hem de sizlerin merak ettiği sorulara cevap verme imkânını bulacağız. Tekirdağ’ımızda yerel basının oldukça güçlü olduğunu biliyoruz. Yerel basın hem Tekirdağ’ın merkezinde hem de diğer ilçelerimizde her gün vatandaşımızı aydınlatıyor, vatandaşlar arasında bir köprü vazifesi görüyor, vatandaşların içerisinde olan bir takım havadisleri diğer vatandaşlara duyuruyor. Hepinize bu anlamda teşekkür ediyoruz. Sizler bizlerin gözü, kulağısınız. Bu anlamda yaptığınız vazifede özgür bir basın olarak devam etmenizin önemi aşikârdır. Hepinize yapmış olduğunuz görevlerinizde ayrı ayrı başarılar diliyorum. Buraya bugün sizlerle bir kahvaltı yapalım, hem tanışalım hem de sizlerin aklında bir takım sorular varsa onları cevaplamaya gayret edelim düşüncesiyle bir araya geldik. Daire amirlerimizde bugün bizlerle birlikte. Hepinize tekrardan afiyet olsun, hoş geldiniz, görevlerinizde başarılar diliyorum.”

VALİ AZİZ YILDIRIM FOTOĞRAF MAKİNESİNİ ELİNE ALARAK BASIN MENSUPLARINI FOTOĞRAF ÇEKTİ

Vali Aziz Yıldırım konuşmasını yaptığı sırada yerel basın mensuplarıyla arasında yüzleri gülümseten bir an yaşandı. Vali Aziz Yıldırım yerel basın mensuplarında bir fotoğraf makinesi istedi. Fotoğraf makinesini eline alan Vali Yıldırım: “Şimdi de ben sizleri fotoğraf çekeyim. Ben de güzel fotoğraf çekerim. Fotoğraf çekmesini seven birisiyim.” dedi. Programa katılanların fotoğraflarını çeken Vali Aziz Yıldırım makinesini aldığı basın mensubuna gülerek: “Benim çektiğim bu fotoğrafları arkadaşlarınla paylaşmayı unutma” dedi.

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım konuşmasının ardından basın mensuplarının kendisine yöneltmiş olduğu soruları yanıtladı. Düzenlenen tanışma programı çekilen hatıra fotoğrafların ardından son buldu. (Murat Yayın-Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top