TEKİRDAĞ VALİSİ AZİZ YILDIRIM’DAN MALKARA ÇIKARMASI

493 okunma

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım Malkara ilçesinde biz dizi ziyaretlerde bulunmak ve koç dağıtım törenine katılmak üzere ilçeye geldi.

TEKİRDAĞ VALİSİ AZİZ YILDIRIM ERKAN KARAHAN’A İADE-İ ZİYARETTE BULUNDU

Vali Aziz Yıldırım öncelikle Kaymakam Erhan Karahan’a iade-i ziyarette bulundu. Vali Yıldırım, Hükümet Konağı girişinde Kaymakam Erhan Karahan ve ilçe protokolü tarafından karşılandı. Ziyarette;  Kaymakam Karahan,  Vali Yıldırım’a Malkara İlçesi hakkında bilgi verdi. İlçede yapılan ve devam eden çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Yıldırım, Kaymakam Erkan Karahan’a görevinde başarılar diledi.

VALİ AZİZ YILDIRIM KYGS VE MOBESE MERKEZİ HAKKINDA BİLGİLER ALDI

İlçe Kaymakamı ile Malkara’ya dair sohbette bulunan Vali Aziz Yıldırım’ın bir sonraki durağı İlçe Emniyet Müdürlüğü oldu. İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya tarafından karşılanan Vali Aziz Yıldırım ilçenin güvenliği konunda yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler aldı. Vali Aziz Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yapmış olduğu ziyareti sırasında; Kent Güvenliği Yönetim Sistemi (KGYS) ve Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) merkezini inceledi. Vali Yıldırım güvenlik ve huzurunun sağlanması noktasında emniyet güçlerine büyük görevler düştüğünü belirterek, Emniyet Müdürü Sertan Topkaya’ya görevinde başarılar diledi.

VALİ YILDIRIM HALKIN CAN VE MAL GÜVENLİĞİNİN SAĞLAMASI HUSUSUNDA JANDARMANIN VE EMNİYETİN ÖNEMİNİ VURGULADI

Vali Aziz Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ettikten sonra İlçe Jandarma Komutanlığı’na geçti. Vali Aziz Yıldırım’ı İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Murat Kızıltan karşıladı. İlçe ve ilçeye bağlı mahalleler hakkında bilgiler alan Vali Yıldırım halkın can ve mal güvenliğini sağlaması hususunda Jandarmanın ve Emniyetin önemini vurguladı. Bu konuda kolluk kuvvetlerine büyük görevler düştüğünü ifade eden Vali Yıldırım İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Murat Kızıltan’a görevinde başarılar diledi.

TEKİRDAĞ VALİSİ AZİZ YILDIRIM ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

İlçe Kaymakamlığı’nı, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ziyaret programı kapsamında; 13 Kasım 2013 tarihinde Diyarbakır’ın Lice İlçesi’nde Şehit olan Uzman Çavuş Selim Vural’ın ailesini ziyaret etti. Vali Yıldırım Şehit ailesine başsağlığı ve sabır diledi. Vali Aziz Yıldırım’a ziyareti sırasında; İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, İl Jandarma Komutanı Vekili J. Albay Haşim Göksel, İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, İlçe Jandarma Komutanı Murat Kızıltan, İlçe Müftüsü Safi Çınar eşlik etti. İlçe Müftüsü tarafından Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.  Dua sonrasında Vali Yıldırım: “Aziz milletimiz ve devletimizin, ülkemizin bütünlüğünü korumak adına kutsal bir vazifeyi yerine getirirken, şehit düşen kardeşlerimizi asla unutmayacağız ve emanetlerine de en iyi şekilde sahip çıkacağız” dedi.

TEKİRDAĞ VALİSİ AZİZ YILDIRIM İLÇE ESNAFLARI İLE BULUŞTU

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım Malkara ziyaretinde son olarak ilçe esnafları ile buluştu. Esnaflar ile sohbet eden Vali Yıldırım kendilerine hayırlı işler ve bol kazançlar diledi. Çekilen hatıra fotoğraflarının ardından ziyaretler sona erdi. (Murat Yayın – Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top