TEKİRDAĞSPOR BAŞKANI MÜTEAHHİT KENAN AYDIN OLDU

403 okunma

Tekirdağspor’un olağan üstü kongresi Ticaret ve Sanayi Odasında yapıldı.

    Divan Başkanlığını Enez Kaplan’ın yaptığı kongreye Ticaret Odası Başkanı Cengiz Günay, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Fatih İşcan, TÜFAD Tekirdağ Şube Başkanı Abdullah Eroğlu ve Kulübün üyeleri katıldı.

     Tek liste halinde seçime giren İstanbullu Müteahhit Kenan Aydın, oy birliği ile Tekirdağspor’un yeni başkanı seçildi.

   Kongrede teşekkür konuşması yapan Aydın, Tekirdağspor’u gelecek sezon şampiyon yaparak üst lige çıkaracağını iddia ederek, şunları kaydetti;” Tekirdağspor’a geldik. Biz futbolun içinden gelen bir aileyiz. Futbolu seviyoruz ve hepimiz profesyonel futbol oynadık. Tekirdağspor’u bulunduğu yerden hızlı bir şekilde çıkabileceği yere kadar getireceğiz. Bu yıl alabildiğimiz kadar çok puan alıp seneye şampiyon bir takım yaratmak istiyoruz. Bunun yanında Tekirdağspor’un bundan sonra kimsenin parasına puluna ihtiyacı olmayacak. Büyük takımlar nasıl yaşıyorsa Tekirdağspor’da öyle yaşayacak. Tekirdağspor’u en yakın zamanda kaldığı, yer, antrenörü, gittiği kamp ile takım otobüsü yerine gelecek. Bunlar Tekirdağspor’a yakışmıyor. En iyilerini alacağız ve Tekirdağspor’un emrine vereceğiz. Daha önce takımı bir kez izledim. Takımın eksikliklerini çok iyi şekilde biliyoruz. Teknik heyet doğrultusunda çalışmalar yapıp üst liglerden 5-6 oyuncu alıp, genç oyuncularımızla onları harmanlayıp iyi bir takım yapacağız. Mali konuları hızlı bir şekilde açıp transfere açacağız. Tesisleşme yoluna gideceğiz. Tekirdağspor’un Başkanı, Tekirdağ’ın Valisi ile Belediye Başkanı, Emniyet Müdürü ve halkı ile birlik beraberlik ve şeffaflık içinde yapacağız. Hangi üyemiz mali tabloları görmek isterse herkes şeffaf olacak ve görebilecek.  Tekirdağspor’u büyük liglerde olmasını temenni ediyorum”

   Yapılan kongrede Tekirdağspor yönetimi şu isimlerden oluştu; “Kenan Aydın, Alpay Çetin, Akın Aydın, Zeki Sezer, Salih Çakır, İsmet Gökdereli, Ekrem Ökten, Engin Yavuz, Furkan Bircan , Özkan Sobacıoğlu, Sinan Aydın, Okan Bal, Harun Balcı, Küçük Sami Kır ,Ali Kaçan” (Alper Eral)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top