TESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANA HİZMET BİNASI MÜLKİYETİ TESKİ’YE DEVREDİLDİ

184 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen TESKİ Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.

Kadir Albayrak başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Genel Müdür Yardımcısı Dr. İbrahim İçöz, Yönetim Kurulu Üyeleri Rıza Tekin ve A.Soner Ergin katıldı. Düzenlenen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek TESKİ’ nin önümüzdeki dönem çalışmaları konusunda bazı kararlar alındı.

Yönetim Kurulu Toplantısının ardından, Genel Müdür Başa TESKİ Ana Hizmet Binası mülkiyetinin Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi adına kayıtlı iken, TESKİ Genel Müdürlüğüne devredilmesi münasebetiyle, Başkan Kadir Albayrak’a teşekkür plaketi takdim etti.

Düşüncelerini dile getiren Genel Müdür Başa; “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi ve TESKİ Yönetim Kurulunda alınan kararlar neticesinde, 1590 ada, 13 parselde bulunan 1984,10 metrekare alan üzerine kurulu TESKİ Genel Müdürlüğü Ana Hizmet Binası mülkiyeti Büyükşehir Belediyesinden TESKİ’ye devredilmiştir. Bu işlemde öncü olan ve desteğini bizlerden hiçbir zaman esirgemeyen Başkan Albayrak’a kendim ve Kurumum adına sonsuz teşekkür ederim.” dedi.

Başkan Albayrak da TESKİ’nin Büyükşehir Belediye ve Tekirdağ için oldukça önemli bir kurum olduğunu belirterek devir işleminin herkese hayırlı olmasını diledi.

Daha sonra, TESKİ Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Ertan Şerifoğlu daire başkanlıkları bünyesinde yapılan faaliyetler hakkında bir sunum yaptı. Son olarak yeni bebek sahibi olan personele TESKİ Sosyal Yardımlaşma Fonundan elde edilen gelirler ile hediyeleri takdim edildi. (Haber Merkezi)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top