TİCARET VE SANAYİ ODASI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI DÜZENLENDİ

113 okunma

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis toplantısı düzenlendi.

Malkara TSO Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya; Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Meclis Divan Üyeleri, TSO üyeleri ve basın mensupları katıldı.

GÜNDEM MADDELERİ

Malkara TSO “Olağan Meclis Toplantısı”nda belirlenen gündem maddeleri şöyle yer aldı:

“2018 yılı Kasım ayı mizanı ve eklerinin tetkiki, boşalan hesapları inceleme komisyonuna üye seçiminin görüşülmesi, 2019 yılı Kaydiye ve Yıllık Aidat Ücret Tarife Cetvelinin tetkiki, 2019 yılı yapılan hizmet karşılığı alınacak ücret tarifesi ve eklerinin tetkiki, 2019 yılı daimi memur kadro cetvelinin tetkiki, 2019 yılı tahmini gelir ve gider bütçesinin tetkiki, Malkara Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili gelişmeler konusunda bilgilendirme, Gelecek yazıların okunması ve Görüş ve teklifler.”

HESAPLARI İNCELEME KOMİSYONU BELİRLENDİ

Olağan Meclis Toplantısı’nda hesapları inceleme komisyonu belirlendi. Komisyonda şu isimler yer aldı; Mehmet Eskicioğlu, Tolga Yılmaz, İrfan Macar, Mutlu Altay”

TSO AİDATI 256 TL OLARAK BELİRLENDİ

Malkara TSO Olağan Meclis Toplantısı’nda TSO üyelerinin aidatı oy birliği ile belirlendi. Konu hakkında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin şunları ifade etti:

“Malkara Ticaret ve Sanayi Odası olarak aidat ücreti önümüzdeki yıl 256 TL olarak belirledik. Şuanda enflasyon %20’ler seyrediyor. Bizler ise %10’luk bir artış yaptık. Üyelerimizi korumaya yönelik bir adım attık.

MALKARA OSB’DE YÖNETİM KURULU 15 KİŞİDEN OLUŞUYOR

Malkara Organize Sanayi Bölgesi hakkında da bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin şunları dile getirdi:

“Malkara Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Yönetim Kurulumuz 15 kişiden oluşuyor. Dağılım şu şekilde; 7 Sanayici, 3 TSO, 3 Belediye ve 2 Kaymakamlık. Eğer sanayi bölgesinde 4(dört) fabrika daha ruhsat alırsa OSB’ndeki Yönetim Kurulunda yer alan tüm kişiler sanayicilerden oluşacak.”

TSO DAİMİ MEMUR KADROSU 11 KİŞİ OLARAK AÇIKLANDI

TSO Olağan Meclis Toplantısı’nda daimi memur kadrosu 11 kişi olarak belirlendi. 2019 yılında aynı kadro üzerinden işlem yapılmaya devam edileceği aktarıldı. Aynı zamanda Malkara TSO’nda şuanda herhangi bir personel alımı yapılmayacağı ve 5 kişiden oluşan mevcut kadronun devam edeceği ifade edildi.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Olağan Meclis Toplantısı gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top