TOBB, TESK ve TÜRK-İŞ Başkanları Tekirdağ’da

136 okunma

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) Başkanı Ergün Atalay bir dizi temaslarda bulunmak üzere Tekirdağ’a geldi.

Heyeti Tekirdağ’a gelişinde,  Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ile Tekirdağ Ticaret Borsası Başkanı Osman Sarı karşıladı.

Tekirdağ TSO ve Tekirdağ TB tarafından ‘İstihdam Seferberliği 2019’ programı kapsamında yapılan çalışmalara dair TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na Cengiz Günay ve Osman Sarı tarafından detaylı bilgi aktarıldı.

MALKARA TSO TARAFINDAN COĞRAFİ İŞARET TESCİLİ ALINAN “MALKARA ESKİ KAŞARI” TOBB, TESK VE TÜRK-İŞ BAŞKANLARINA TAKDİM EDİLDİ

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Malkara TSO tarafından coğrafi işaret tescili alınan ‘Malkara Eski Kaşarı’ ve yöresel ürünlerimizden oluşan hediye paketlerini,  TOBB, TESK ve TÜRK-İŞ Başkanlarına takdim etti. (Haber Merkezi)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top